دانلود فیلم Tiger Nageswara Rao 2023 ببر ناگشوارا رائو

دانلود فیلم Tiger Nageswara Rao 2023 ببر ناگشوارا رائو

Tiger Nageswara Rao

10 / 6.2 3139 رای
محصول کشور India
کارگردان: Vamsee
بازیگران: Ravi Teja - Anupam Kher - Gayatri Bhardwaj
سال انتشار 2023
2 ساعت و 52 دقیقه
بروزرسانی در جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲
چکیده داستان

فیلم ببر ناگشوارا رائو روایتگر یک دزد افسانه ای با استعداد و باهوش به نام ببر ناگشوارا رائو که در دهه 1970 در ناحیه ستارتاپورم ایالت آندرا پرادش فعالیت می کرد. او به دلیل روش های هوشمندانه ای که برای فرار از دست پلیس و زندان به کار می برد، مشهور بود. همچنین با استفاده از شگردهای مختلف و پنهان کردن هویت خود همیشه از دست پلیس فرار می کرد. او همچنین به خاطر کمک به فقرا و نیازمندان شناخته شده بود و به همین دلیل در میان مردم محبوبیت زیادی داشت و ..

اطلاع رسانی از آدرس جدید سایت و کد های تخفیف شگفت انگیز در کانال تلگرام بلبل خان
@bolbolkhan_com

فیلم های پیشنهادی

دیدگاه کاربران

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.

جدیدترین آدرس سایت bolbolkhan.com
اینستاگرام بلبل خان
bolbolkhan_com @
تلگرام بلبل خان
bolbolkhan_com @
پخش آنلاین از داخل سایت
ممکنه مرورگرت در این روش زیرنویس فارسی را بهت نشون نده. همچنین برای پخش آنلاین از داخل سایت حتما به مرورگر کروم نیاز داری.
باز کردن با VLC Player...
اگه پخش آنلاین از داخل سایت ایراد داره، این روش، بهترین روش برای پخش آنلاینه که هیچ مشکل و ایرادی نداره! کافیه دکمه نارنجی رنگ بالا رو بزنی و در صفحه باز شده برنامه VLC Player رو انتخاب کنی تا فیلم Tiger Nageswara Rao با برنامه VLC player برات پخش بشه.
برنامه VLC Player رو ندارم!
کپی لینک پخش
اگه میخوای با Player های داخل گوشیت فیلم Tiger Nageswara Rao رو ببینی، کافیه دکمه "کپی لینک پخش" رو بزنی تا لینک پخش فیلم Tiger Nageswara Rao برات کپی بشه، از این لینک میتونی داخل Player های نصب شده داخل گوشیت استفاده کنی.