بلبل خان

مراسم - بلبل خان

دانلود مراسم اسکار The Oscars 2023
6.6

نود و پنجمین مراسم اسکار؛ آکادمی علوم و هنرهای سینما فهرست کامل برندگان اسکار 2023 در همه بخش ها را اعلام کرد؛ بهترین فیلم‌های سینمایی سال به انتخاب داورهای اسکار.

The Oscars 2023

دانلود مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ The Game Awards
7.8

مراسم بازی سال ۲۰۲۲ تحت عنوان The Game Awards 2022 ساعت ۴ صبح روز جمعه ۱۸ آذر 1401 (۸ دسامبر ۲۰۲۲) برگزار شد. مراسم امسال در لس آنجلس آمریکا جریان داشته و طی آن علاوه معرفی برندگان سال صنعت ویدیو گیم، تریلرهای زیادی هم از بازی‌های معرفی شده قبلی و بازی‌های جدید منتشر شدند. در رویداد امسال، هیدئو کوجیما بعد از سه سال در این مراسم حضور پیدا کرده و از بازی Dead Stranding 2 رونمایی کرد. مراسم امسال سوپرایزهای ویژه دیگری هم داشته و بازی جدید استودیو فرام سافتور هم رونمایی شد. در مراسم امسال، بازی Hades 2 رونمایی شده و خیلی از طرفداران مجموعه را خوشحال کرد. طبق انتظاری که داشتیم، بازی Elden Ring و بازی God of War Ragnarok جوایز امسال را درو کرده و مدام برنده بخش‌های مختلف شدند. الدن رینگ با پیشی گرفتن از راگناروک موفق به کسب عنوان بهترین بازی سال شد. این بازی در بخش کارگردانی هم توانست بهترین شناخته شود. جدیدترین ساخته استودیو سانتا مانیکا هم توانست در بخش‌های نوآوری در دسترسی پذیری، داستان گویی، بهترین بازی اکشن/ماجرایی، بهترین طراحی موسیقی و بخش‌های دیگر موفق به کسب جایزه شد.

The Game Awards 2022 2022

دانلود کامیک کان 2022 Comic Con – مراسم کامل
-

کامیک-کان بین‌المللی سن‌دیگو، کنفرانسی است سالانه که در هر تابستان به مدت چهار روز در شهر سن‌دیگوی آمریکا برگزار می‌شود. این کنفرانس ابتدا برای نمایش کتاب داستان‌های مصور بود اما بعدها گسترۀ بزرگی از سریال‌ها، فیلم‌ها، بازی‌های رایانه‌ای و دیگر محصولات فرهنگی مردمی را دربر گرفت. در سال ۲۰۱۰ ۱۳۰٬۰۰۰ نفر در این کنفرانس‌ها شرکت کردند

Comic-Con 2022 2021

دانلود مراسم اسکار 2022 The Oscars
4.2

نود و چهارمین مراسم اسکار؛ آکادمی علوم و هنرهای سینما فهرست کامل برندگان اسکار ۲۰۲2 در همه بخش ها را اعلام کرد؛ بهترین فیلم‌های سینمایی سال به انتخاب داورهای اسکار.

The Oscars 2022

دانلود مراسم E3 2021

مراسم E3 2021 به‌عنوان بیست و ششمین دوره از کنفرانس‌های E3 محسوب می‌شود که برای دومین سال پیاپی، در دوران کرونا و با تاثیرپذیری آن برگزار می‌شود. شرکت‌های مختلف همواره در مراسم E3 2021 از بهترین بازی‌های خود رونمایی کرده یا آپدیت‌هایی را برای بازی‌های قبلی خودشان ارائه می‌کنند. این مراسم کلکسیونی از تریلرهای مختلف است که از گیم‌پلی بازی‌ها نمایش داده شده و طرفداران و گیمرهای سرتاسر جهان، بعد از مدت‌ها با یک رویداد تمام عیار در صنعت بازی های ویدیویی سرگرم می‌شوند. امسال حتی بدون حضور سونی، به لطف خریدهایی که مایکروسافت داشته و شرکت‌های زیادی مانند بتسدا را زیر بلیط خود آورده است، کنفرانس‌ها از هیجان بسیار بالایی برخوردار بوده است.

E3 2021

دانلود مراسم 2021 Billboard Music Awards
6.1

در جریان این مراسم از هنرمندان، آلبوم‌های موسیقی و آهنگ‌های برتری که طی یک سال گذشته منتشر شده‌اند، تقدیر به عمل می‌آید و...

2021 Billboard Music Awards 2021

دانلود مراسم اسکار 2021 The Oscars
3.6

نود و سومین مراسم اسکار؛ آکادمی علوم و هنرهای سینما فهرست کامل برندگان اسکار 2021 در هر ۲۳ بخش را اعلام کرد؛ بهترین فیلم‌های سینمایی سال به انتخاب داورهای اسکار.

The Oscars 2021

جدیدترین آدرس سایت bolbolkhan.com
اینستاگرام بلبل خان
bolbolkhan_com @
تلگرام بلبل خان
bolbolkhan_com @